Šije Vás se mnou již mnoho…

Boty doma si Vás se mnou šije už opravdu mnoho…. Dnes jsem si nostalgicky projížděla fotky Vámi i mnou ušitých bot a musím říct jedno velké „Ufff“.
 
Za ty čtyři roky, co botky šiju, jsme toho spolu ušili opravdu hodně. Oslavy prvních sledujících na své fan page, oslava prvních deseti lidí…. a dnes je Vás tu se mnou přes 5tis. sledujících.
 
Radost k zbláznění za první koupený videokurz. Dnes slavím, že si můj videokurz koupilo bez mála 1,5tis. lidí.
 
A pak také Vy, kteří už šijete díky mým kurzům boty na zakázku, vedete své vlastní kurzy a šití bot se stalo součástí Vašeho podnikání. Vás je kolik? Jsem na Vás, ale i na sebe, opravdu pyšná.
 
Pak jsem také u fotek vzpomínala na živé kurzy, to je dlouhá éra. Vzpomínám si na konkrétní tváře, na místa, na která bych se nikdy nedostala, kdyby kurzů nebylo…. Objela jsem s kurzy téměř celou Českou republiku.
 
Za živými kurzy vidím spoustu dřiny a potu. Nejdříve kurzy o 3 lidech, pak Vás bylo 5…. Jeden domluvený kurz za 2 měsíce a k tomu cesta za kurzem přes půl republiky. Nakonec jsem měsíčně měla třeba i 6 dvoudenních kurzů po 10 lidech… Diář plný na rok dopředu a za měsíc s Vámi ušitých i 60 párů bot.
 

Dnes se mi to zdá neuvěřitelné…. Jak jsem to dělala? Nevíte?

 
Za Vámi už vyjíždím zcela vyjímečně, protože jezdíte Vy za mnou. Moje rodina mě už může mít více doma! Veliký úspěch, který ale nepřišel sám od sebe.
 
Přišla jsem Vám po čase zase poděkovat. Díky za to, že šijete. Díky za to, že jste tu se mnou a že mě stále podporujete. Že jste ušli se mnou takový obrovský kus cesty a další nadšenci se k šití bot přidáváte už ne po jednotkách, ale po desítkách denně.
 
Jsem Vám i sobě, své podporující rodině, opravdu vděčná. Skvělá práce!
 
Děkuju.
 
 
Krásné jarní dny přátelé!