Jednodenní živý kurz

Naučte se ušít si polobotky nebo balerínky během jednoho všedního dne.

Nechcete absolvovat víkendový kurz pro začátečníky? Vyhovuje Vám spíše všední den a rychlejší tempo?

Pak je tento kurz přímo pro Vás.

Půjdeme rovnou na věc, žádné dlouhé vysvětlování. Vybereme si střih a pak hned začneme vyrábět boty.

Pro koho je kurz určený?

  • pro úplné začátečníky
  • pokud se chcete za 1 všední den naučit šít boty, buď polobotky nebo balerínky
  • umíte pracovat v rychlejším tempu nebo Vám nevadí boty na kurzu rozešít a doma dokončit
  • vyhovuje Vám práce v komorní společnosti, kromě lektora bude na kurzu jen 1 další účastník
  • chcete získat jedinečné know-how výroby bot bez šicího stroje a nákladných nástrojů

Všichni účastníci získají

VIDEOKURZ V HODNOTĚ 2990 KČ

zdarma

V ceně kurzu je kompletní materiál na jedny vybrané boty pro všechny účastníky kurzu, včetně zapůjčení všech pomůcek. Jako bonus dostane každý účastník ZDARMA přístup k videokurzu v hodnotě 2 990 Kč, který shrnuje obsah živého kurzu. Všechny informace ze živého kurzu tedy budete mít neustále při ruce.

Harmonogram kurzu

10:00 – 12:00 výroba střihu
12:00 – 13:00 přestávka na oběd
13:00 – 14:00 přenášení střihu na kůži, stříhání
14:00 – 15:00 barvení kůže
15:00 – 16:00 lepení a děrování
16:00 – 17:00 šití
17:00 – 18:00 lepení plotny a máčení bot
18:00 – 19:00 závěrečné práce, závěr kurzu

V ateliéru je k dispozici rychlovarná konvice, čaj a káva.

Oběd je možné si nechat dovézt.

Kde se kurzy konají?

Můj ateliér najdete na adrese Machovská 2, 19300 Praha 20, necelých 5 minut chůze z autobusové zastávky Jeřická.

Jedete-li MHD, jeďte busem č. 223 ze stanice metra Černý most nebo busem 204 z vlakové zastávky Horní Počernice.

Jedete-li autem, můžete zdarma parkovat před ateliérem. Do navigace zadejte adresu Machovská 2, Praha 20.

Jedete-li z daleka, můžete si objednat ubytování v blízkém penzionu Rodos nebo hotelu Atlas. Případně Vám jej mohu objednat já, pokud tuto možnost zaškrtnete v objednávce.

Co na kurzy říkají účastníci?

Katarina-B.-balerinky-1-p606bsdv1app99tfm4bf2h4koagf6dxqyd4g2dei1o
„Milá Veroniko, moc děkuji za Tvůj online kurz. Tvůj kurz, i když je online, je plný klidné energie a já po jeho zhlédnutí jsem veděla, že boty zvládnu a budou dokonalé. Děkuji za následnou podporu a péči, které se mi dostalo ve zprávach jak své šití a střihy zlepšit. Za sebe jednoznačně doporučuji. Online kurz je velmi dobře zpracovaný. Následná péče o zákazníka luxusní. Díky Tobě konečně můžu nosit boty, v kterých mě nebolí nohy a navíc jsou originální."
Katarína Bestr
Lenka-B.-K.-balerinky-p606blszpggp002zojh130scilcuoi7mlgk1pfo998
„Dobrý den Veroniko, asi před 14 dny jsem si zakoupila vaše videokurzy na šití balerín a polobotek. Tak včera konečně došité moje 1.botky a mám opravdu velkou radost. další meta pokořena. A určitě nezůstane jen u těchto .-). Díky moc. A jaro může začít.... ❤"
Lenka Baková Kratochvílová
Martina-K.balerinky-p606bg5ykg8z2cb6lh19o27kya4nebl8kon4trwmak
„Veronika, ani neviem ako ti poďakovať za to čo robíš....som ti neskutočne vďačná, že som na FB náhodne objavila tvoj online kurz. Najprv na polobotky, ktorý ma neskutočne nadchol. Ušila som polobotky a hneď som chcela aj balerínky....kurz je spravený veľmi profesionálne...čo sa týka aj videá aj veľmi dobre, zrozumiteľne vysvetlené....ani neviem ako sa vám mám poďakovať....obohatila ste môj tvorbu kabátov o originálne topánky....veĺkeee ďakujem ❤️"
Martina Kakarová
164192403_1172252199877978_1289671537706238281_n-p5zm0yve7xeu6vzz8rbt3jv55xqw8hiw437qzn4bds
„Videokurz šití bot doporučuji všem,které láká si vlastnoručně ušít boty na míru s minimem nářadí. Veronika vše jasně vysvětluje a postup je přehledně rozdělen do sekcí a krásně se podle toho dá tvořit. Líbí se mi, že se dá boty ušít postupně v několika krocích a i když na to nemáte celý den, dá se to rozdělit a zvládnout i s dětma za zády. Moc si cením i Veroničiny zpětné vazby, vždy se mi snaží pomoci a odpoví na mé dotazy."
Veronika Pavlisová
belrinky-Katie-Spilar
„Ďakujem za on-line kurz šitia baleriniek Veronike Mocovej . Kurz je veľmi pekne a poctivo natočený a myslím že je tam povedané všetko čo k sitiu baleriniek je potreba."
Katie Spilar

Nejčastěji kladené otázky

V ceně kurzu je veškerý materiál na jedny kožené boty (kůže, plotna, tkaničky, barvy, lepidlo atd.), zapůjčení pomůcek, jednodenní lektorné i nájemné, káva, čaj, voda. A jako bonus videokurz výroby bot v hodnotě 2 990 Kč ZDARMA.

Budeme šít buď polobotky nebo balerínky. Záleží jen na Vás. Každý účastník kurzu může šít jiné boty. Druh bot, které chcete šít, můžete označit již při rezervaci kurzu. Pokud v tuto chvíli ještě nevíte, můžete mi svou volbu sdělit až na začátku samotného kurzu.

Ne, boty si ušijeme celé ručně, bez použití šicího stroje. Boty učím šít tak, abyste si mohli šít boty po absolvování kurzu doma svépomocí.

Ano, budete. Na kurzu si při šití bot osaháte práci s kůží a navíc získáte videokurz k daným botám zdarma, podle kterého si doma ušijete tytéž boty i bez toho, aniž byste si museli něco z živého kurzu doslovně pamatovat. Ve videokurzu je totiž postup na šití bot od samého začátku až do konce velice srozumitelně zachycený. Navíc absolvováním kurzu získáte přístup do VIP podpůrné facebookové skupiny, kde Vás čeká i po kurzu podpora lektora a podobně naladěných tvůrců.

Ne, to bohužel není možné. Šití bot z jiných materiálů vyžaduje úplně jinou technologii práce.

Na kurzu šijeme barefoot boty, kde je nejsilnější podrážka 4 mm. Nicméně pro úplné začátečníky v barefoot botách mám kompromis a je možnost si na boty dát i 6 mm silnou podrážku.

Chci, aby výroba bot podle mých kurzů, byla dostupná pro všechny, proto pracuji pouze s běžně dostupnými pomůckami i materiály, které seženete v každém běžném kutilském obchodě.

Tento jednodenní kurz můžete absolvovat pouze v předem určený všední den. Pokud Vám datum kurzu nevyhovuje, využijte víkendového živého kurzu nebo kurzu na míru. Připravte se také na větší tempo kurzu, díky kterému nám šití bot bude krásně odsýpat. Pokud preferujete raději klídek a pohodičku, využijte spíše víkendový kurz nebo dvoudenní kurz na míru.

Vůbec nic se neděje. I na to jsem připravena. Tempo kurzu se Vám přizpůsobí. Mohu Vám garantovat, že se i v tomto případě na kurzu naučíte šít boty, jenom je možná budete muset dokončit doma. Informace řečené na živém kurzu si můžete kdykoliv zopakovat ve videokurzu, který ode mě dostanete jako dárek.

Jednodenní kurz je pouze pro 2 účastníky, tzn. že na tomto kurzu se potkáte s lektorem a 1 dalším účastníkem. Vyhovuje-li Vám větší společnost, využijte víkendového kurzu pro 6 osob. Chcete být na kurzu jen Vy sám nebo s přáteli, rezervujte si kurz na míru.

Živý kurz

Jednodenní živý kurz