Živé kurzy

Nabízím Vám 3 druhy živých kurzů

Do živých kurzů dávám to nejlepší z mého know-how.

Absolutní prioritou je naplnit všechny Vaše představy tak, abyste z mých živých kurzů odcházeli naprosto nadšení.

Vyberte si kurz, který Vám nejvíce vyhovuje.

V sobotu a neděli 2denní kurz

Víkendový kurz, na kterém 2 dny šijeme polobotky nebo balerínky. Určen je úplným začátečníkům. Obdržíte ode mě vše potřebné. Volit můžete barvy na kůži, barvy nití, tloušťku plotny i její vzorek. Maximální počet účastníků kurzu jsou 4 osoby. 

V úterý nebo ve čtvrtek 1denní kurz

Ušijme si polobotky nebo balerínky během jednoho všedního dne. Kurz je určen začátečníkům. Opět ode mě obdržíte vše potřebné. Volit můžete barvy na kůži, barvy nití, tloušťku plotny i její vzorek. Šijeme v rychlejším tempu, maximálně v počtu 2 účastníků.

Kdykoliv kurz na míru

Ušijte si se mnou jakékoliv boty ve všední den nebo o víkendu. Budete mě mít jen pro sebe. Vezměte i rodinu nebo kamarády. Obdržíte ode mě veškeré nezbytnosti, nemusíte se o nic starat. Tento kurz je 100% privátní, na 1 – 2 dny pro max. 6 osob.

Nejčastěji kladené otázky

Víkendový kurz – probíhá pouze o víkendu a trvá vždy 2 dny. Maximální počet účastníků jsou 4 osoby. Kurz je určen úplným začátečníkům, kteří chtějí pracovat v pohodovém tempu. Každý účastník si může vybrat, zda bude šít polobotky nebo balerínky.

Jednodenní kurz – probíhá pouze ve všední den (úterý nebo čtvrtek) a trvá vždy pouze 1 den. Maximální počet účastníků kurzu jsou 2 osoby. Kurz je určen úplným začátečníkům, kterým nevadí pracovat v rychlejším tempu a v komornější atmosféře. Každý účastník si může vybrat, zda bude šít polobotky nebo balerínky.

Kurz na míru – probíhá kdykoliv, kdy si budete přát (všední den, víkend, kombinace všedního dne a víkendu). Kurz je plně privátní, můžete si na něj přivést rodinu nebo kamarády, garantuji, že na něm budete vždy sami. Je určen začátečníkům i pokročilím. Doba jeho trvání může být 1 nebo 2 dny. Na kurzu můžeme šít naprosto libovolné boty, např. ty z mých e-booků.

Ne, nepotřebujete. Boty si ušijete celé ručně, bez použití šicího stroje či speciálních nástrojů.

Nízké polobotky, vysoké polobotky, baleríny, dětské boty, nazouváky, páskové sandály a další.

Ne, to bohužel není možné. Šití bot z jiných materiálů vyžaduje úplně jinou technologii práce.

Ano, pomůcky i materiály na šití bot se dají sehnat velice snadno pomocí přiloženého návodu nebo si můžete zakoupit balíček, který obsahuje vše potřebné na výrobu daného páru bot. Na živém kurzu pak máte všechny pomůcky i materiály v ceně.

Videokurz
a eBook

zdarma!

Vyzkoušejte
a uvidíte…

Videokurz

Náramek a peněženka

eBook

Pomůcky a materiály