Živé kurzy

Jednodenní kurz, zpravidla pro pět lidí, začíná v 9h a končí v 21h. Cena je 3200kč.

Dvoudenní kurz je pro skupinu 8 lidí. V sobotu začíná v 10h, končí v 19h. V neděli  začíná od 9h, končí v 16h. Cena kurzu je 2500-3200 Kč.

Individuální jednodenní kurz – je určený pro dva lidi, začíná od 9h a končí v 19h. Cena 4000kč/os. Termíny individuálních kurzů nevypisuji, je třeba si je domluvit individuálně. Lze kurz také absolvovat jako jednotlivec, cena 8000kč/os.

Na skupinových kurzech šijeme standartní balerínky, či polobotky dle výběru. V obou případech si odnesete know how na výrobu jednoho modelu bot, který si vyberete. Boty si komplet celé sami ušijete a po absolvování kurzu budete schopni tyto konkrétní boty si ušít doma.

Na individuálním kurzu probereme několik variant střihů, vyšších kotníkových bot, balerínek, polobotek a jedny z těchto bot si na kurzu ušijete. Kurz koncipuji každému na míru podle toho, jaké má účastník kurzu očekávání.

Po vyhlášení aktuálních opatření vládnou ČR jsou nyní všechny živé kurzy do odvolání zrušené. Jakmile budeme moct kurzy zase pořádat, všem doposud přihlášeným přijde oznámení o vypsání nových termínů, na které se budete moct přednostně znovu přihlásit.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte přes kontaktní formulář, nebo na tel. čísle 777998386.

Objednávkový formulář

Kdo si koupí od 18.1. krabici k výrobě bot na www.usijsiboty.cz,
získává 40% SLEVU na koupi mých VIDEOKURZŮ dle vyběru!
Akce končí vyprodáním zásob. Kód můžete uplatnit do 23.1.2022.
This is default text for notification bar