POSLEDNÍ MÍSTA na živých kurzech v ČERVENCI 2024.

00
Dní
:
00
Hodin
:
00
Minut
:
00
Vteřin

Soukromý kurz na míru

Přizpůsobte si živý kurz svým představám. Všechen čas budu věnovat jen Vám.

Kurz šití bot 100% přizpůsobím Vašim představám. Můžeme šít boty nebo se třeba jen věnovat střihům.

Absolvovat kurz můžete ve všední den i o víkendu. S partnerem, kolegou, rodinou či kamarády.

Jedná se o čistě privátní kurz pouze s mojí osobou, s volitelnou dobou trvání 1–2 dny pro 2 až 4 osoby.

Pro koho je kurz určený?

  • pro úplné začátečníky i pro pokročilé
  • pro 2 osoby (1 den) nebo až 4 osoby (2 dny)
  • chcete-li šít konkrétní boty dle Vašeho přání
  • pokud lektora chcete využít v libovolný termín jen pro sebe, pro svou rodinu nebo přátele
  • máte ohledně šití bot speciální požadavky
  • chcete se soustředit hlavně na tvorbu, procesy, detaily, zkrátka na to, co si sami přejete
  • už boty šijete a chcete se v šití bot posunout dál
  • chcete si odnést jedinečné know-how výroby bot i vlastnoručně vyrobené barefoot boty

Všichni účastníci získají

VIDEOKURZ V HODNOTĚ 2 990 KČ

zdarma

V ceně kurzu je kompletní materiál na jedny vybrané boty pro všechny účastníky kurzu, včetně zapůjčení všech pomůcek. Jako bonus dostane každý účastník ZDARMA přístup k videokurzu v hodnotě 2 990 Kč, který shrnuje obsah živého kurzu. Všechny informace ze živého kurzu tedy budete mít neustále při ruce.

Harmonogram kurzu

1. den 

10:00–12:00 program dle Vašich preferencí
12:00–13:00 přestávka na oběd
13:00–15:30 program dle Vašich preferencí
15:30–16:00 přestávka na kávičku
16:00–19:00 program dle Vašich preferencí

 

2. den (volitelný) 

10:00–12:00 program dle Vašich preferencí
12:00–13:00 přestávka na oběd
13:00–15:00 závěrečné práce, závěr kurzu

V ateliéru je k dispozici rychlovarná konvice, čaj a káva.

Oběd je možné si nechat dovézt.

Kde se kurzy konají?

Můj ateliér najdete na adrese Machovská 2, 19300 Praha 20, necelých 5 minut chůze z autobusové zastávky Jeřická.

Jedete-li MHD, jeďte busem č. 223 ze stanice metra Černý most nebo busem 204 z vlakové zastávky Horní Počernice.

Jedete-li autem, můžete zdarma parkovat před ateliérem. Do navigace zadejte adresu Machovská 2, Praha 20.

Jedete-li z daleka, můžete si objednat ubytování v blízkém penzionu Rodos nebo hotelu Atlas. Případně Vám jej mohu objednat já, pokud tuto možnost zaškrtnete v objednávce.

Co na kurzy říkají účastníci?

Katarina-B.-balerinky-1-p606bsdv1app99tfm4bf2h4koagf6dxqyd4g2dei1o
„Milá Veroniko, moc děkuji za Tvůj online kurz. Tvůj kurz, i když je online, je plný klidné energie a já po jeho zhlédnutí jsem veděla, že boty zvládnu a budou dokonalé. Děkuji za následnou podporu a péči, které se mi dostalo ve zprávach jak své šití a střihy zlepšit. Za sebe jednoznačně doporučuji. Online kurz je velmi dobře zpracovaný. Následná péče o zákazníka luxusní. Díky Tobě konečně můžu nosit boty, v kterých mě nebolí nohy a navíc jsou originální."
Katarína Bestr
Lenka-B.-K.-balerinky-p606blszpggp002zojh130scilcuoi7mlgk1pfo998
„Dobrý den Veroniko, asi před 14 dny jsem si zakoupila vaše videokurzy na šití balerín a polobotek. Tak včera konečně došité moje 1.botky a mám opravdu velkou radost. další meta pokořena. A určitě nezůstane jen u těchto .-). Díky moc. A jaro může začít.... ❤"
Lenka Baková Kratochvílová
Martina-K.balerinky-p606bg5ykg8z2cb6lh19o27kya4nebl8kon4trwmak
„Veronika, ani neviem ako ti poďakovať za to čo robíš....som ti neskutočne vďačná, že som na FB náhodne objavila tvoj online kurz. Najprv na polobotky, ktorý ma neskutočne nadchol. Ušila som polobotky a hneď som chcela aj balerínky....kurz je spravený veľmi profesionálne...čo sa týka aj videá aj veľmi dobre, zrozumiteľne vysvetlené....ani neviem ako sa vám mám poďakovať....obohatila ste môj tvorbu kabátov o originálne topánky....veĺkeee ďakujem ❤️"
Martina Kakarová
164192403_1172252199877978_1289671537706238281_n-p5zm0yve7xeu6vzz8rbt3jv55xqw8hiw437qzn4bds
„Videokurz šití bot doporučuji všem,které láká si vlastnoručně ušít boty na míru s minimem nářadí. Veronika vše jasně vysvětluje a postup je přehledně rozdělen do sekcí a krásně se podle toho dá tvořit. Líbí se mi, že se dá boty ušít postupně v několika krocích a i když na to nemáte celý den, dá se to rozdělit a zvládnout i s dětma za zády. Moc si cením i Veroničiny zpětné vazby, vždy se mi snaží pomoci a odpoví na mé dotazy."
Veronika Pavlisová
belrinky-Katie-Spilar
„Ďakujem za on-line kurz šitia baleriniek Veronike Mocovej . Kurz je veľmi pekne a poctivo natočený a myslím že je tam povedané všetko čo k sitiu baleriniek je potreba."
Katie Spilar

Nejčastěji kladené otázky

V ceně kurzu je veškerý materiál na jedny kožené boty (kůže, plotna, tkaničky, barvy, lepidlo atd.) pro všechny účastníky kurzu včetně zapůjčení pomůcek, dále pak lektorné i nájemné, káva, čaj, voda. A jako bonus videokurz výroby bot v hodnotě 2 990 Kč ZDARMA pro každého účastníka.

Ne, boty si ušijeme celé ručně, bez použití šicího stroje. Boty učím šít tak, abyste si mohli šít boty po absolvování kurzu doma svépomocí.

Ano, budete, neboť ode mě všichni účastníci živého kurzu po jeho absolvování zdarma získávají videokurz, podle kterého si doma ušijí boty i bez toho, aniž by si museli něco ze živého kurzu doslovně pamatovat. Ve videokurzu je totiž postup na šití bot od samého začátku až do konce velice srozumitelně zachycený. Navíc absolvováním kurzu získají všichni účastníci přístup do VIP podpůrné facebookové skupiny, kde Vás čeká i po kurzu podpora lektora a podobně naladěných tvůrců.

Ne, to bohužel není možné. Šití bot z jiných materiálů vyžaduje úplně jinou technologii práce.

Na kurzu šijeme barefoot boty, kde je nejsilnější podrážka 4 mm. Nicméně pro úplné začátečníky v barefoot botách mám kompromis a je možnost si na boty dát i 6 mm silnou podrážku.

Chci, aby výroba bot podle mých kurzů, byla dostupná pro všechny, proto pracuji pouze s běžně dostupnými pomůckami i materiály, které seženete v každém běžném kutilském obchodě.

Ano, samozřejmě, od toho je právě kurz na míru. Můžeme tvořit cokoliv budete chtít. Pokud jste ve výrobě bot pokročilí, můžeme společně pilovat jen tu část, kterou potřebujete vylepšit nebo zefektivnit. Nic není problém.

Kurz na míru trvá buď 1 den nebo 2 dny. Začátečníkům vřele doporučuji zvolit dvoudenní variantu, pokud si chtějí odnést domů hotové boty. Naopak pokročilým, kteří již mají zkušenosti s výrobou bot, bude nejspíše stačit jednodenní kurz. Naplánovat si kurz můžete na libovolný den v týdnu (včetně víkendu) a to i v případě dvoudenní varianty.

V případě jednodenní varianty jsou to pouze 2 osoby, v případě dvoudenní varianty je to až 6 osob. U jednodenní varianty je kurz velmi intenzivní, proto není možné se intenzivně věnovat více než 2 osobám. U dvoudenní varianty je tempo mírnější, proto se zvládnu věnovat až 6 účastníkům.

Do kurzu na míru se může přihlásit 1 až 6 osob a je vždy privátní záležitostí. Pokud se na něj přihlásí jen 1 osoba, pak absolvuje celý kurz sama s lektorem. Garantuji Vám, že nikoho dalšího do kurzu nedoplním. Kurz je plně uzavřený cizím účastníkům.

Klikněte na tlačítko „Rezervovat kurz“. Na stránce s objednávkou následně vyberte variantu kurzu s požadovaným počtem osob, vyplňte Vámi požadovaný termín konání, fakturační údaje a objednávku odešlete. Následně se s Vámi spojím a společně dohodneme veškeré podrobnosti.

Živý kurz

Soukromý kurz na míru