Ebooky

Ebook: Výroba dětských bot 4v1

Tento eBook Vás naučí šít 4 druhy dětských botiček od velikosti 20 do velikosti 25.
Je koncipovaný tak, abyste dětem mohli průběžně šít různé boty podle toho, jak jim poroste noha. Od uzavřených botiček s kytičkami, přes dva druhy stylových sandálků, až po vzdušné botky se žabičkou.
Získáte hotové střihy bot pro velikost nohy 20 až 25.

Ebook: Výroba balerínek od A-Z 4v1

Tento eBook je naprosto exkluzivní! Je jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. 
Je v něm zaznamenán kompletní fotonávod s popisem výroby balerínek od A do Z a navíc eBook obsahuje krom 1 základního střihu, popis výroby na další 3 střihy balerínek, které Vám v botníku rozhodně nesmí chybět. 
Najdete v něm úplně vše, co k výrobě balerínek potřebujete vědět. 

Ebook: Výroba střihu na nízké polobotky

Nízké polobotky lze ušít jak „elegantně“, tak i „sportovně“ a navíc se dají celé ušít ze zbytků.
S tímto eBookem se naučíte vytvořit střih na tyto roztomilé nízké polobotky, které Vás nepřestanou bavit pro své nekonečné, nejen barevné možnosti.

Ebook: Návod na výrobu a střih na letní botky

Výroba těchto bot je velice jednoduchá a hlavně na materiál velice nízkorozpočtová. Pokud boty už šijete (což se v tomto eBooku už předpokládá), botky můžete vyrobit i ze zbytků kůže. 

Ebook: Návod na výrobu střihu nazouváků

Nazouváky patří do skupiny velice jednoduchých bot na výrobu – řekla bych, že k těm nejjednodušším. V tomto eBooku Vás naučím krok za krokem, jak si vyrobit střih. 

Ebook zdarma - Pomůcky a materiál

Už žádné lopocení se za tím, kde a co že to máte vlastně kupovat. S tímto eBookem budete mít konečně jasno.

Ebook: Návod na výrobu kožených sandálů

E-book obsahuje podrobný návod na výrobu sandálů pro úplné začátečníky. Najdete v něm přesný seznam pomůcek i materiálu, který je k výrobě kožených sandálů potřeba

Ebook: Návod na jednoduchý kožený obal (zdarma)

Chcete vyzkoušet práci s kůží? Věřte, že si ji zamilujete. Vyrobte si jednoduchý kožený obal na základě názorného návodu, který tu máte k dispozici ZDARMA.

Ebook: Návod na výrobu střihu vyšších polobotek

Chcete si vyrobit vyšší polobotky? Chcete ověřený střih? V tomto eBooku Vás naučím krok za krokem, jak si takový střih vyrobit. Střih, na základě kterého budou pod vašima rukama moci vzniknout tyto krásné vyšší polobotky.