Víkendový 2 denní zážitkový kurz

Workshop boty_Veronika094

Jedná se o skupinový 2 denní kurz, na kterém šijeme předem určené boty – buď polobotky, nebo balerínky. Je to kurz pro úplné začátečníky. Máte na výběr různé barvy na kůži, barvy nití, či tloušťku plotny, nebo její vzorek. Maximální počet účastníků kurzu je 6 lidí. 

Pro koho je kurz určený? 

 • jste úplný začátečník
 • potřebujete se naučit šít boty od úplného základu krok za krokem
 • rádi pracujete ve skupině, těší Vás společenství dalších tvůrců
 • oceníte jedinečnou energii, která na těchto kurzech společnými silami vzniká
 • na kurz jste přišli hlavně proto, že si chcete práci s kůží osahat a ideálně si odnést hotové boty

V ceně kurzu je zapůjčení všech pomůcek, materiál na jedny kožené boty dle výběru a jako bonus ZDARMA dostanete přístup k videokurzu v hodnotě 2990,-Kč s danými botami. Nemusíte se tedy bát, že to co jste se na kurzu naučili, hned zase zapomenete a Vaše šití po kurzu doma na tom ztroskotá.

Na kurzu se u Vás budou střídat dvě lektorky, takže nehrozí, že bychom se nestíhaly postarat o každého z Vás. V těch zásadních procesech na Vás budeme dohlížet dokonce obě dvě zároveň, abyste se cítili co nejvíce komfortně a bylo o Vás luxusně postaráno.

Harmonogram kurzu

1. den 

10:00 – 12:00 výroba střihu
12:00 – 13:00 přestávka na oběd
13:00 – 14:30 přenášení střihu na kůži a stříhání
14:30 – 15:30 barvení kůže
15:30 – 16:00 přestávka na kávičku
16:00 – 17:00 lepení horního dílu na podešev
17:00 – 18:00 bouchání dírek
18:00 – 19:00 šití 

2. den

10:00 – 11:00 došíváme boty
11:00 – 12:00 lepíme plotnu a máčíme boty
12:00 – 13:00 přestávka na oběd 
13:00 – 15:00 závěrečné práce, závěr kurzu

V ateliéru je k dispozici rychlovarná konvice, čaj a káva.
Oběd je možné si nechat dovézt, v okolí ateliéru je však mnoho příležitostí si zajít do restaurace, případně využít rychlého občerstvení.

Workshop boty_Veronika009
Workshop boty_Veronika012

V čem je tento kurz unikátní?

 • vynikajícím servisem, střídat se u Vás budou rovnou dvě lektorky
 • naučíte se krok za krokem šít v ruce beze strojů a kopyt kožené barefoot boty
 • ke kurzu získáte ZDARMA přístup k videokurzu s danými botami v hodnotě 2990,-Kč
 • dozvíte se, kde nakupovat všechny propriety k výrobě bot za výhodné ceny
 • získáte kompletní know how k domácímu šití bot od A do Z
 • absolvováním kurzu získáte přístup do soukromé fb skupiny Šicí dílna s Veronikou Mocovou, ve které Vás čeká 100% zákaznická podpora, pokud se rozhodnete šít boty sami doma
 • po domluvě lze přespat v místě konání kurzu

Kde se kurzy konají? 

Kurzy se konají v Praze v mém ateliéru na adrese Podolské nábřeží 2A, 14700 Praha 4 (1 minutu chůze z tramvajové zastávky Dvorce, tramvaj č. 17, 2, 3, 21 a 1 min. chůze z autobusová zastávky Dvorce, autobus 134 a 118). Na zastávku 1 min. chůze od místa konání jede ze Smíchovského nádraží přímý autobus č. 118 a z hlavního nádraží tramvaj č. 3. 

Pojedete-li autem, je možné parkovat přímo před ateliérem za 10kč/hod, od 17h dále parkování zdarma. Místo konání je jak autem, tak i tramvají či autobusem velice snadno dostupné. 

Pokud jedete z daleka, je možné zdarma zařídit přespání v mém ateliéru. K dispozici malá kuchyňka, koupelna, WC, sprchový kout a naproti ateliéru Žluté lázně, ideální si dát po kurzu třeba saunu, nebo si zajít na něco dobrého k jídlu i pití. Ostatně večerní 30 minutová procházka na Vyšehrad Vám zejména v jarních či letních měsících přijde po kurzu vhod. 

Pokud máte o skupinový živý kurz zájem, klikněte na tlačítko a zarezervujte si své místo včas!

Nejčastěji kladené otázky

V ceně kurzu je veškerý materiál na jedny kožené boty, zapůjčení pomůcek, nájemné i lektorné dvou lektorek.

Ne, boty si ušijeme celé ručně, bez použití šicího stroje. Boty učím šít tak, abyste si mohli šít boty po absolvování kurzu doma svépomocí.

Ano, budete.
Na kurzu si jedny boty ušijete, osaháte si práci s kůží a navíc získáte videokurz k daným botám zdarma, podle kterého si doma ušijete tytéž boty i bez toho, aniž byste si museli něco z živého kurzu doslovně pamatovat.
Ve videokurzu je totiž postup na šití bot od samého začátku až do konce velice srozumitelně zachycený. Navíc absolvováním kurzu získáte přístup do VIP podpůrné fb skupiny, kde Vás čeká i po kurzu podpora lektorů a podobně naladěných tvůrců.

Na kurzu šijeme barefoot boty, kde je nejsilnější podrážka 4mm. Nicméně pro úplné začátečníky v barefoot botách mám kompromis a je možnost si na boty dát i 6mm silnou podrážku.

Bohužel. Šití bot z jiných materiálů vyžaduje úplně jinou technologii práce a není možné se tím na tomto typu kurzu zabývat.

Ano, tyto pomůcky i materiály se dají sehnat velice snadno.
Navíc jich mnoho můžete mít už doma, aniž byste o tom věděli. A pokud ne, krabici na šití bot se všemi pomůckami i materiálem na jedny boty můžete zakoupit na
www.usijsiboty.cz.
Na kurzu máte však tyto pomůcky i materiály v ceně kurzu.

0 +
Účastníků živých kurzů
0 +
Prodaných videokurzů
0 +
Komunita na Facebooku