eBook

Nízké patchwork polobotky

Lorem ipsum

Ptal se tu někdo, co se zbytky kůže?

Hledal někdo botu, která je veselá, vymazlená a zároveň elegantní?

Polobotku k obleku i k šatičkám?

Tak už nehledejte. Přesně pro Vás jsou tady nízké „patchwork“ polobotky. Navíc tu najdete jako bonus ještě další střih na podobně skvělou záležitost – Nazouváky s patou. 

Pro koho je eBook určený?

Naprosto bezkonkurenční poměr náklady/efekt

Ušijete je doslova ze zbytků, žádný dílek této boty není větší než 4 dm2.

A právě to skládání z menších částí je to, co dělá botu tak zajímavou a variabilní. Vyhrajete si s barvami a zdobením a ve finále pak můžete mít jak veselé botky pro děti, tak elegantní k sukni a ještě jedny minimalistické pánské.

A pokaždé budou vypadat trochu jinak.

Co v eBooku najdete?

Tento eBook je nabušený informacemi, které uplatníte i při dalším šití bot, třebaže jiného střihu.

Pokročilejší navádím, jak si takový střih skládat dohromady a mnozí už dokážete po tomto eBooku si poskládat střih boty, který Vás napadne. Připravte se na to, že v těchto botách budete nepřehlédnutelní a posléze náležitě pyšní na to, že jste si je ušili sami.

Tak neváhejte a pojďte do toho!

Co na kurzy říkají účastníci?

Katarina-B.-balerinky-1-p606bsdv1app99tfm4bf2h4koagf6dxqyd4g2dei1o
„Milá Veroniko, moc děkuji za Tvůj online kurz. Tvůj kurz, i když je online, je plný klidné energie a já po jeho zhlédnutí jsem veděla, že boty zvládnu a budou dokonalé. Děkuji za následnou podporu a péči, které se mi dostalo ve zprávach jak své šití a střihy zlepšit. Za sebe jednoznačně doporučuji. Online kurz je velmi dobře zpracovaný. Následná péče o zákazníka luxusní. Díky Tobě konečně můžu nosit boty, v kterých mě nebolí nohy a navíc jsou originální."
Katarína Bestr
Lenka-B.-K.-balerinky-p606blszpggp002zojh130scilcuoi7mlgk1pfo998
„Dobrý den Veroniko, asi před 14 dny jsem si zakoupila vaše videokurzy na šití balerín a polobotek. Tak včera konečně došité moje 1.botky a mám opravdu velkou radost. další meta pokořena. A určitě nezůstane jen u těchto .-). Díky moc. A jaro může začít.... ❤"
Lenka Baková Kratochvílová
Martina-K.balerinky-p606bg5ykg8z2cb6lh19o27kya4nebl8kon4trwmak
„Veronika, ani neviem ako ti poďakovať za to čo robíš....som ti neskutočne vďačná, že som na FB náhodne objavila tvoj online kurz. Najprv na polobotky, ktorý ma neskutočne nadchol. Ušila som polobotky a hneď som chcela aj balerínky....kurz je spravený veľmi profesionálne...čo sa týka aj videá aj veľmi dobre, zrozumiteľne vysvetlené....ani neviem ako sa vám mám poďakovať....obohatila ste môj tvorbu kabátov o originálne topánky....veĺkeee ďakujem ❤️"
Martina Kakarová
164192403_1172252199877978_1289671537706238281_n-p5zm0yve7xeu6vzz8rbt3jv55xqw8hiw437qzn4bds
„Videokurz šití bot doporučuji všem,které láká si vlastnoručně ušít boty na míru s minimem nářadí. Veronika vše jasně vysvětluje a postup je přehledně rozdělen do sekcí a krásně se podle toho dá tvořit. Líbí se mi, že se dá boty ušít postupně v několika krocích a i když na to nemáte celý den, dá se to rozdělit a zvládnout i s dětma za zády. Moc si cením i Veroničiny zpětné vazby, vždy se mi snaží pomoci a odpoví na mé dotazy."
Veronika Pavlisová
belrinky-Katie-Spilar
„Ďakujem za on-line kurz šitia baleriniek Veronike Mocovej . Kurz je veľmi pekne a poctivo natočený a myslím že je tam povedané všetko čo k sitiu baleriniek je potreba."
Katie Spilar

Nejčastěji kladené otázky

Živý kurz – potkáme se osobně v mém ateliéru v Praze, obdržíte ode mě veškerý materiál na jedny kožené boty, zapůjčím Vám všechny potřebné pomůcky a pak Vás krok za krokem osobně provedu šitím bot. Po celou dobu živého kurzu spolu budeme mluvit, pomohu Vám, pokud se v některém místě „zaseknete“. Pokud předem není dohodnuto jinak, na konci kurzu si domů odnesete vlastnoručně vyrobené barefoot boty a budete znát podrobné know-how, jak si takové boty kdykoliv znovu vyrobit.

Videokurz – si spustíte ve svém počítači, na tabletu nebo mobilu. Ve videu Vám ukáži kompletní postup tvorby konkrétních bot. Tento postup se nijak neliší od postupu probíraném na živém kurzu. Nemáte mě sice po ruce, ale zase si můžete video kdykoliv zastavit nebo přehrát znovu. Materiál na boty si buď můžete pořídit podle seznamu pomůcek řečeném ve videu nebo si můžete zakoupit speciální balíček, který obsahuje vše potřebné na výrobu daného páru bot.

eBook – je návod v podobě elektronické knihy včetně podrobné fotodokumentace. Jednoduše si jej vytisknete a následně při výrobě bot postupujete přesně podle něho. Materiál na boty si opět buď zakoupíte individuálně nebo ve formě balíčku.

Ne, nepotřebujete. Boty si ušijete celé ručně, bez použití šicího stroje či speciálních nástrojů.

Nízké polobotky, vysoké polobotky, baleríny, dětské boty, nazouváky, páskové sandály a další.

Ne, to bohužel není možné. Šití bot z jiných materiálů vyžaduje úplně jinou technologii práce.

Ano, pomůcky i materiály na šití bot se dají sehnat velice snadno pomocí přiloženého návodu nebo si můžete zakoupit balíček, který obsahuje vše potřebné na výrobu daného páru bot. Na živém kurzu pak máte všechny pomůcky i materiály v ceně.

eBook

Nízké patchwork
polobotky