Veronika Mocová

Naučím Vás, jak si doma ušít
krásné a pohodlné boty.

Vyrobit si boty doma zvládne úplně každý…

Kurz šití bot je výbornou příležitostí, jak si odpočinout od všedních starostí, setkat se s přáteli, či stejně naladěnými lidmi, spojit se s kreativní částí svého já a vyzkoušet si řemeslo, které sice výrazně změnilo v dnešní době svoji podobu, avšak amatérské kreativní šití bot v domácích podmínkách, má stále mezi lidmi své místo.

Jaké jsou výhody?

0 +
Účastníků živých kurzů
0 +
Prodaných videokurzů
0 +
Komunita na Facebooku

Připravila jsem pro vás tyto kurzy

Balerínky

Kurz šití bot pro začátečníky

Videokurz je určený pro všechny začátečníky, kteří s šitím bot nemají ještě žádné zkušenosti. Naučíte se vyrobit si balerínky na míru, přesně podle Vaší nohy.

Polobotky

Kurz šití bot pro začátečníky

Krok za krokem se naučíte vyrobit si originální a hlavně pohodlné boty přímo na míru. Za podobné boty dáte v obchodech nebo u obuvníka tisíce korun, tady si je vyrobíte opravdu sami v pohodlí domova. Navíc jen za náklady na materiál a pomůcky.

Dětské boty

Kurz šití bot pro pokročilé

Vyrobte si dětské boty pro první krůčky i školáky (vel. 17-30 s jistotou). Ušijte tak rozkošné boty, že vás budou zastavovat lidi na ulici. 🙂

O mně

Od malička jsem ráda tvořila a přestože v dospívání u mě zvítězil sport a tvůrčí práci jsem na dlouhý čas opustila, velice ráda jsem si po letech vzala do ruky zase háček, vlnu, jehlu, nitě, zasedla za šicí stroj, nakoupila látky a začala znovu tvořit.

Co potřebujete za pomůcky a materiál k šítí bot?

V eBooku ZDARMA naleznete:

Už žádné lopocení se za tím, kde a co že to máte vlastně kupovat. S tímto eBookem budete mít konečně jasno.

Počet stažení ebooku: 1710