POSLEDNÍ MÍSTA na živých kurzech v ČERVENCI 2024.

00
Dní
:
00
Hodin
:
00
Minut
:
00
Vteřin

O mně

Odmalička jsem ráda tvořila a přestože v dospívání u mě zvítězil sport a tvůrčí práci jsem na dlouhý čas opustila, velice ráda jsem si po letech vzala do ruky zase háček, vlnu, jehlu, nitě, zasedla za šicí stroj, nakoupila látky a začala znovu tvořit.

Zpátky k tvorbě mě přivedla touha obléci si autorskou módu, něco, co promluví o mé osobnosti na první pohled, beze slov. V obchodech věšáky plné stejného a neosobního oblečení bez příběhu – a nebo s velmi smutným příběhem – mě neoslovují a tak jsem moc ráda, že jsem si splnila sen a oblečení s příběhem, si tvořím sama.

Naučit se šít vlastní boty, bylo pomyslnou tečkou za tvorbou dokonale autorského outfitu „od hlavy až k patě“.

Díky kurzům, které pořádám, se mi podařilo tuto krásnou práci propojit s další mojí vášní, a to je setkávání se s lidmi, kteří rádi tvoří, vypráví své příběhy, sdílejí společně svůj čas a díky tvorbě se rozvzpomínávají na to, co jsme jako lidé v dnešní rychlé době ztratili, umění žít v přítomném okamžiku.

Ráda se s vámi na kurzu šití bot potkám a provedu vás procesem, z něhož si odnesete nezapomenutelný zážitek, který vás bude provázet doslova na každém kroku.