Živé kurzy

Rádi byste si ušili v ruce boty? Chcete se naučit si vyrobit boty od samého začátku krok za krokem tak, abyste si je mohli šít i doma? Uvažujete o šití bot pro Vaše milé? Naučím Vás to, i když jste úplný začátečník, během víkendového kurzu.

Naučím Vás všechno, co potřebujete znát, i když s šitím bot, ani s žádným jiným šitím nemáte žádné zkušenosti! V ceně je materiál, pomůcky a zkrátka vše co k tomu potřebujete. Na kurz si nepotřebujete nic kupovat, vše pro Vás připravím ve svém ateliéru. 

Víkendové kurzy vypisuji jednou měsíčně, kapacita je omezena na 6 lidí. Termín volného kurzu najdete na další stránce hned jak zmáčknete tlačítko koupit.

Pokud není u konkrétního termínu uvedeno jinak, můžete si na kurzu vybrat z šití balerínek, polobotek a nebo vyšších podzimek. Kurzy se konají na adrese Podolské nábřeží 2a, Praha. Kurz začíná v sobotu v 9h, končí v 18h, v neděli začínáme v 9h a končíme v 15h.

Z kurzu si odnesete došitý pár bot a zážitek na celý život!

Cena 3400,-

Chcete se toho dozvědět o ručním šití bot v domácích podmínkách bez speciálních pomůcek a kopyt co nejvíce? Přejete si, abych Vám věnovala mnohem více času, než je možné na víkendovém kurzu? Nemáte čas o víkendu a chtěli byste si domluvit individuální kurz pro 2 osoby v týdnu? Pak je pro Vás individuální kurz to pravé. 

Na individuálním kurzu si ušijete boty podle svého výběru, zvolíte si vlastní barvy, nitě, tloušťku plotny. Vytvoříte si boty o jakých se Vám ani nesnilo. Provedu Vás výrobou krok za krokem a naučím Vás vše co k šití bot potřebujete. Nemusíte mít s šitím bot, ani s jiným šitím žádné zkušenosti. Šitím bot Vás provedu krok za krokem. V ceně je materiál, zapůjčení pomůcek a samozřejmě lektorné. Kurz začíná v 9h ráno a končí po ušití bot – nejpozději v 20h večer. 

Individuální kurzy jsou pro 2 osoby, termín si domluvíme po telefonické či emailové konverzaci. 

Cena 4000,-

Už dlouho se po šití bot rozhlížíte, ale nevíte, zda Vás šití bot bude bavit? Máte doma své pomůcky, materiály, ale ne a ne si najít čas na tvoření? Jste úplní začátečníci a nebo i pokročilí? Tak pro Vás tu mám skvělou nabídku!

Každé úterý a středu otevírám brány svého ateliéru, kam si budete moct přijít šít co budete chtít. Můžete začít se mnou šít boty od úplného začátku, nebo si s něčím pokračovat, co už máte rozpracované. Nabízím Vám balíček 10 lekcí po 2h, vždy ve středu nebo čtvrtek od 17-19h. K dispozici budete mít materiál, pomůcky a samozřejmě lektorné. V ceně je vše kromě kůže, tu si můžete buď přinést a nebo na místě zakoupit na míru za bezva cenu. 

Tato šicí dílna je jen pro 6 lidí, tak už to šití bot neodkládejte a pojďte do toho! Přihlaste se hned!

Pokud během kurzu zmeškáte a budete potřebovat lekci nahradit, určitě se nějak domluvíme. 

Cena 10 lekcí po 2 hodinách 3000,-

Kdo si koupí od 18.1. krabici k výrobě bot na www.usijsiboty.cz,
získává 40% SLEVU na koupi mých VIDEOKURZŮ dle vyběru!
Akce končí vyprodáním zásob. Kód můžete uplatnit do 23.1.2022.
This is default text for notification bar