Videokurz na šití dětských bot

Už jste také propadli ručnímu šití bot?

Milujete, jak se vám pod rukama rodí něco krásného a přitom tak praktického?

Naučili jste se  šít pro sebe, ale dětem boty pořád kupujete?

A co takhle ušít něco i pro vaše nejmenší? Chtěli byste? Tak pojďte do toho!

Připravila jsem pro vás pokračovací kurz
zaměřený speciálně na dětské boty.

Co se naučíte?

K videokurzu jako bonus dostanete v pdf tři úplně hotové střihy pro 1,5 roční, 4 roční a 7 leté dítě

Co potřebujete?

Ještě váháte?

Ničeho se nebojte. Během kurzu vás vedu doslova za ručičku. Můžete se zastavovat a vracet dle libosti a jet si hezky vlastním tempem. Ušila jsem už stovky párů bot a naučila to víc než 3000 lidí. 

Vyzkoušela jsem si na vlastní kůži všechny možné chyby, kterých vás teď můžu ušetřit. Zkrátíte si cestu o spoustu nepadnoucích bot. Mnoho let let mých zkušeností dostanete v úhledném balíčku a skoro i s mašlí. Je velká radost šít pro sebe, ale když umíte obout opravdu celou širokou rodinu, to je teprv dokonalost. Tak nůžky, nit, jehlu a pojďme do toho. Těším se na vás!

Jak se mé videokurzy líbí těm, kteří je již zakoupili?

Katarína Bestr
Read More
Milá Veroniko, moc děkuji za Tvůj online kurz. Tvůj kurz, i když je online, je plný klidné energie a já po jeho zhlédnutí jsem veděla, že boty zvládnu a budou dokonalé. Děkuji za následnou podporu a péči, které se mi dostalo ve zprávach jak své šití a střihy zlepšit. Za sebe jednoznačně doporučuji. Online kurz je velmi dobře zpracovaný. Následná péče o zákazníka luxusní. Díky Tobě konečně můžu nosit boty, v kterých mě nebolí nohy a navíc jsou originální..
Veronika Pavlisová
Read More
Videokurz šití bot doporučuji všem,které láká si vlastnoručně ušít boty na míru s minimem nářadí. Veronika vše jasně vysvětluje a postup je přehledně rozdělen do sekcí a krásně se podle toho dá tvořit. Líbí se mi, že se dá boty ušít postupně v několika krocích a i když na to nemáte celý den, dá se to rozdělit a zvládnout i s dětma za zády. Moc si cením i Veroničiny zpětné vazby, vždy se mi snaží pomoci a odpoví na mé dotazy.
Previous
Next
0
účastníků živých kurzů
0
prodaných videokurzů
0
lidí tvořících komunitu na FB