Veronika
Mocová

Lektorka kurzů šití bot

O mně

Od malička jsem ráda tvořila a přestože v dospívání u mě zvítězil sport a tvůrčí práci jsem na dlouhý čas opustila, velice ráda jsem si po letech vzala do ruky zase háček, vlnu, jehlu, nitě, zasedla za šicí stroj, nakoupila látky a začala znovu tvořit.

0 +
Účastníků živých kurzů
0 +
Prodaných videokurzů
0 +
Komunita na Faceboku

Vyrobit si doma boty, zvládne úplně každý…

Dvoudenní kurz šití bot je výborná příležitost, jak si odpočinout od všedních starostí, setkat se s přáteli, či stejně naladěnými lidmi, spojit se s kreativní částí svého já a vyzkoušet si řemeslo, které sice výrazně změnilo v dnešní době svoji podobu, avšak amatérské kreativní šití bot v domácích podmínkách, má stále mezi lidmi své místo.

Šití balerínek pro začátečníky

Videokurz šití balerínek je určený pro všechny začátečníky, kteří s šitím bot nemají ještě žádné zkušenosti, ale také pro ty z Vás, kteří jste si u mě už zakoupili kurz na šití polobotek a chcete se naučit šít balerínky.

Šití polobotek pro začátečníky

Díky kurzu „Šití bot pro začátečníky“ se krok za krokem naučíte vyrobit originální a hlavně pohodlné boty přímo na míru. Za podobné boty dáte v obchodech nebo u obuvníka tisíce korun, tady si je vyrobíte opravdu sami v pohodlí domova. Navíc jen za náklady na materiál a pomůcky.

Chcete se dozvědět, jaké pomůcky a materiály potřebujete k ušití bot podle mého kurzu?


Zadejte své jméno a email a stáhněte si zdarma eBook s názvem Pomůcky a materiály k šití bot.