Rozpis kurzů

Vzhledem k aktuálním nařízením vlády ČR o vyhlášení stavu nouze od 12.3. jsou živé kurzy šití bot pozastaveny. Kurzy, které neproběhly a máte na ně vouchery, budu nahrazovat. Ostatní domluvené kurzy, kde neproběhla platba předem, budou nahrazovány v rámci možností. U některých bude možné dodržet termín, některé budou muset být zrušené, neboť v těchto termínech budu potřebovat nahradit kurzy jiné. Budeme se domlouvat individuálně podle stávajícího zájmu.

O datech zahájení živých kurzů, Vám dám vědět přes sociální sítě a emaily, jakmile budu vědět víc. Věřím, že to bude co nejdříve! Mějte prosím strpení a brzy na viděnou. Děkuji!

 

 

 

Pro informace volejte na tel.: 777 998 386 a přihlášky prosím posílejte na email: info@veronika-mocova.cz

 

 

 

 

K uspořádání kurzu je potřeba mít minimálně 8 zájemců o šití bot. Pokud takovou skupinu lidí dáte dohromady, přijedu do vašeho města za Vámi. Ke kurzům využívám většinou prostory DDM, škol, kluboven aj. Kurz trvá dva dny, většinou v sobotu od 10h do 19h, v neděli od 9h do 16h. Cena kurzu se pohybuje od 2700-3100kč. Šije se z hovězí třísločiněné kůže o tloušťce 1,8-2,2mm, botky si nabarvíte do barvy, kterou si vyberete (mám na výběr z cca. 20 odstínů), plotny používám o tloušťce 1,8-4mm. Po absolvování kurzu budete schopni si v domácích podmínkách ušít botky s minimem pomůcek. Pokud si přejete ve vašem městě uspořádat kurz, neváhejte se mi ozvat, domluvíme se na dalších organizačních záležitostech. Pokud jste v rozpisu kurzů našli kurz, kterého byste se rádi zúčastnili, je potřeba se přihlásit emailem. Do předmětu prosím napište datum a místo konání.