eBook - výroba střihu na vyšší botky

Výroba střihu na vyšší polobotky

Chtěli byste si ušít vyšší podzimní polobotky s tvarovanou patou? Přišel ten pravý čas! V mém novém eBooku 2v1 se dozvíte, jakým způsobem si vyrobit polobotky s tvarovanou patou, dozvíte se, jak nad výrobou střihu uvažovat a mnohým z Vás se jistě podaří tento způsob výroby střihu aplikovat i do jiných střihů bot dle vlastního výběru.

Tento ebook je pro mě velice cenný, neboť se v něm dozvíte něco, na co jsem si sama přicházela opravdu dlouhé roky. Kdo jste kdy zkoušel šít vyšší boty a nepovedlo se Vám to, budete jistě vědět, o čem hovořím. Už netřeba si nad tím lámat dál hlavu a zkoušet šít tyto botky stylem pokus omyl. Můžete rovnou popadnout tužku, pravítko a šídlo s nůžkami a vrhnout se do práce s tím, že výsledek se jisto jistě podaří. S mým eBookem můžete totiž začít tam, kde já jsem skončila. Už žádné marné pokusy!

Tento ebook je vhodný pro Vás, kdo už máte moje videokurzy na baleríny i polobotky. Komu však třeba jeden z těchto kurzů chybí a chtěl by si jej pořídit, v ebooku na Vás čeká heslo na 10% k jejich nákupu.

Chtěla jsem, aby tento eBook byl opravdu hodnotný a tak v něm najdete postupy na výrobu střihů rovnou dva. Jeden střih je na polobotky s nižší tvarovanou patou a druhý na polobotky s vyšší tvarovanou patou – tak jak je vidíte na fotce. V eBooku na Vás čekají mustry pro oba typy bot, které se stanou nedílnou součástí výroby Vašich střihů a také dva zcela hotové střihy na ukázku, ve velikosti 36 (23,5cm) a 38 (24,5cm). Tak kdo máte tuto velikost – výrobu střihu máte bez práce. : )

EBook je plný fotek, díky kterým Vás provedu krok za krokem výrobou střihu na botky, které Vás opravdu nezklamou. 

Co o něm napsala Věra, která mi eBook pro Vás otestovala? “Byla jsem poctěna Veronikou Mocovou vyzkoušet si podle jejího nového eBooku ušít vyšší podzimní polobotky a svým kritickým okem zhodnotit, zda je v eBooku vše tak jak má být. Jak myslíte, že to celé dopadlo? Krom toho, že jsem si podle tohoto eBooku ušila naprosto bezvadné a padnoucí boty, jsem díky němu získala i nový náhled na vytváření střihů bot. Jsem z něj nadšená! Zabývám se konstrukcí střihů oděvů a tak dokáži ocenit i střihy na boty. Prošla jsem vícero kurzy na šití bot a až podle kurzů Veroniky Mocové mi boty na noze konečně sedí jako ulité. Díky tomuto eBooku jsem pochopila spoustu dalších věcí, které mi poslouží při tvorbě střihů bot. Už dříve jsem vyšší boty šít doma zkoušela a žádné se mi nepovedly. Podle tohoto eBooku jsem se konečně dopracovala k cíli. Ebook měl pro mě veliký přínos a bude mít čestné místo vedle těch ostatních, které už od Veroniky mám.” 

Cena e-booku (PDF) je 790 Kč
0 +
Účastníků živých kurzů
0 +
Prodaných videokurzů
0 +
Komunita na Facebooku

Vyzkoušejte si, že hravě zvládnete vyrobit náramek či peněženku.