Balíček obou kurzů a ebooku

Se 40% slevou

Videokurz šití polobotek pro začátečníky (1990 Kč)

Videokurz šití balerínek pro začátečníky (1890 Kč)

eBook Návod na šití letních bot (PDF) (290 Kč)

a přijde Vám také rovnou eBook Materiály a pomůcky na šití bot

 

Toto vše získáte nyní za cenu 2490 Kč (4170 Kč)

Akce platí do 27. 5. 2021 do 22h.

Určitě Vás zajímá, co se s balíčkem všechno naučíte:

Balerínky podle tohoto videokurzu zvládne ušít i úplný začátečník. K šití těchto bot nepotřebujete kopyto, ani šicí stroj.

Naučíte se, jak si vytvořit střih přímo podle nohy, na kterou chcete boty šít. Naučíte se stříhat kůži, barvit kůži. Ukáži Vám, jak si udělat do kůže dirky, jak si kůži připravit k šití a také Vás naučím sedlářský steh. Pěkně krůček po krůčku s Vámi projdu úplně celý proces výroby, na jehož konci budete v ruce držet vlastnoručně ušité boty.

Proces šití bot je aktivní relaxací, kdy Vaše myšlenky i starosti na chvíli odplují a Vy si užijete netradiční chvíle, kdy Vám pod rukama bude vznikat něco zcela výjimečného – Vaše první ručně ušité boty.

Pokud byste po shlédnutí videa uznali, že tohle není nic pro Vás, máte 14 dní garance vrácení peněz – takže koupí nic neriskujete. Ještě mi však nikdo kurz  nevrátil a nevím o nikom, kdo by podle mého videokurzu boty neušil. Věřím, že se Vám kurz bude líbit.

Kurz šití polobotek je určený pro úplné začátečníky. Nepotřebujete ke kurzu kopyto a budeme šít boty v ruce. Krok za krokem Vás provedu celým procesem, od obkresu nohy až po uvázaní tkaniček k vlastnoručně ušitým botkám.

Naučím Vás vyrobit si střih přímo na nohu, pro kterou se rozhodnete šít, naučím Vás stříhat kůži, barvit, bouchat do ní dirky a připravit si ji botu na ruční šití. Naučím Vás sedlářský steh – no zkrátka si podle mého videokurzu naučíte šít boty, které vidíte v úvodním videu. Pozor – je to návykové! Šití bot Vás může pohltit natolik, že všechny Vaše dosud oblíbené koníčky půjdou úplně stranou, jako se to stalo už mnoha absolventům.

A pokud byste po shlédnutí videa přeci jenom zjistili, že to není nic pro Vás, dávám Vám 14 denní garanci vrácení peněz, takže vůbec nic neriskujete. Ještě jsem však nikdy nedostala zpětnou vazbu, že by někdo podle mého videokurzu boty neušil, takže věřím, že i Vám se bude kurz líbit.

Přeji krásně strávený čas!

Výroba těchto bot je velice jednoduchá a hlavně na materiál velice nízkorozpočtová. Pokud boty už šijete (což se v tomto eBooku už předpokládá), botky můžete vyrobit i ze zbytků kůže. 🙂

Tento eBook s návodem a střihem na výrobu letních bot je pokračovacím kurzem pro absolventy mých kurzů.

Při jeho tvorbě jsem už počítala s tím, že jste buď nějaké boty podle mého videokurzu už vyrobili a nebo si tento e-Book pořizujete zároveň.

Přeji Vám, abyste se při tvorbě aktivně zrelaxovali a těším se na zpětnou vazbu v podobě fotek Vámi vlastnoručně ušitých bot! 

0 +
Účastníků živých kurzů
0 +
Prodaných videokurzů
0 +
Komunita na Facebooku